Студентів області запрошують взяти участь у конкурсі відеоробіт

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Студентів області запрошують взяти участь у конкурсі відеоробіт отключены

До 14 тисяч гривень – за відеороботу про фінансову грамотність. Грошовий приз можуть виграти студенти Дніпропетровщини. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

– Конкурс відеоробіт проводять серед студентів у межах Всесвітнього тижня грошей. Взяти участь можна самостійно або командою. Учасники мають у творчій формі розкрити тему раціонального використання ресурсів, фінансової поведінки та ощадливості, – пояснили в департаменті.
Студентам треба створити відео на одну з тем: «три речі, які ви не знали про заощадження», «як заощадити і не втратити», «я заощаджую для того, щоб…». Тривалість ролику – до 2 хвилин.
Готове відео варто завантажити на Google Drive з відкритим доступом. Потім – заповнити анкету за посиланням: https://finlitvideo.fg.gov.ua/#panel1. Термін подачі робіт – до 15 березня.
Автор найкращого відео виграє 14 тисяч гривень, за друге місце отримають 8 тисяч, за третє – 5 тисяч. Переможців номінацій «найкраща акторська гра», «найкраща анімація» та «найкреативніший сценарій» відзначать винагородами по 3 тисячі гривень.
Результати оголосять до 29 березня. Призери отримають повідомлення на зазначені у реєстраційній формі адреси.

Поделиться: