Старшокласників області запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Старшокласників області запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі отключены

Учнів 10-11 класів запрошують взяти участь у всеукраїнському творчому конкурсі. Він відбудеться у Києві 27 лютого. Журі визначить кращі виступи школярів на тему «Слово про Україну». Переможців нагородять дипломами, – про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

Для участі у конкурсі потрібно підготувати виступ на загальну тему «Слово про Україну». Це може бути промова, презентація, декламування віршів, пісенний або танцювальний номер, театральна мініатюра, пісочна анімація тощо. Тривалість – до 5 хвилин.
Переможців оберуть у кількох номінаціях: «Красномовність», «Найкраща презентація», «Оригінальність промови», «Глядацькі симпатії», «Найкращий танець», «Кмітливість і дотепність», «Почуття гумору», «Авторська пісня». Призери отримають дипломи, решта учасників – подяки від дирекції Юридичного факультету Національного авіаційного університету.
Конкурс відбудеться за адресою: м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет. Початок о 10:00.
Додаткова інформація та реєстрація за телефоном: (063) 737-40-47.

Поделиться: