США допомогли громадам області втілити більше 20 проектів

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи США допомогли громадам області втілити більше 20 проектів отключены

Відремонтовані дороги, садочки та лікарні, нові дитячі майданчики та комп’ютерні класи у школах. Розвивати інфраструктуру об’єднаним територіальним громадам області допомагає міжнародна програма «DOBRE» від Агентства США з міжнародного розвитку – USAID.

За її підтримки 12 громад вже реалізували понад 20 проектів. Про це стало відомо під час зустрічі першого заступника голови ДніпроОДА Олега Кужмана із Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Л. Йованович. Успіхами у розвитку громад поділилися голови ОТГ.
Одна з перших громад, що утворилися на Дніпропетровщині, – Зеленодольська.
– Після об’єднання значно збільшилося фінансування територій – більш ніж у три рази. За підтримки обладміністрації та міжнародних організацій відремонтували амбулаторії, створили робочі місця, – розповів голова громади Андрій Савченко.
В Софіївській громаді зробили вуличне освітлення та встановили дитячі майданчики.
– Дуже вдячні обласній владі, державі та іноземним партнерам за підтримку, – сказав голова Мирівської ОТГ Володимир Біленко. – Спільними зусиллями ми відремонтували дороги, школи, будинки культури, амбулаторії. У двох селах запрацював водовод. Два навчальні заклади облаштували альтернативними котельнями. На всіх сільських вулицях зробили освітлення.
Такі зміни, за словами Марі Л. Йованович, дають надію на велике майбутнє України.
Нагадаємо, програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» – «DOBRE» реалізується в семи областях України: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Поделиться: