Спортсмени-паралімпійці та дефлімпійці з Дніпропетровщини отримають стипендії Президента України

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Спортсмени-паралімпійці та дефлімпійці з Дніпропетровщини отримають стипендії Президента України отключены

Президент України Володимир Зеленський призначив стипендії найкращим спортсменам паралімпійських та дефлімпійських видів спорту та їх тренерам. 9 стипендіатів – з Дніпропетровщини. Вони отримають від 7 до 12 тисяч гривень.

– Пишаємось нашими спортсменами-паралімпійцями та дефлімпійцями. Із року в рік вони демонструють високі показники на змаганнях різного рівня. Допомагають у цьому їхні тренери. За результатами 2018-го року кращі з кращих отримають стипендії Президента України, – зазначили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
Серед стипендіатів – шестеро тренерів та троє спортсменів. Зокрема, чемпіони Європи 2018 року з плавання Денис Дубров та Анна Стеценко, чемпіонка Європи з легкої атлетики Зоя Овсій.
Грошові премії отримають тренери Юрій Бондаренко, Вячеслав Загреба, Руслан Максимов, Марина Максимова, Оганес Мкртчан, Світлана Толокняник.
Загалом Президент призначив стипендії 54 спортсменам-паралімпійцям та дефлімпійцям.

Поделиться: