Спортсмени області здобули три медалі на Перших європейських сільських іграх

  12.12.2019 22:59   -
Новини

Команда Слобожанської ОТГ виборола призові місця на Перших європейських сільських спортивних іграх. Змагання пройшли у місті Берегове на Закарпатті. Спортсмени Дніпропетровщини здобули медалі різного ґатунку у настільному тенісі та шашках.

– Спортсмени Дніпропетровщини демонструють гарні результати на турнірах різних рівнів. Нещодавно потішила команда Слобожанської ОТГ. Хлопці та дівчата гідно презентували область на міжнародних змаганнях громад, що пройшли на Закарпатті, – розповіли в обласном управлінні молоді і спорту.
До Перших європейських сільських спортивних ігор долучилися команди громад України, Молдови, Румунії та Угорщини.
Здобутки спортсменів Дніпропетровщини – 1-е та 3-є місця у настільному тенісі. Їх посіли Владислав Ратушняк та Юлія Ільченко. «Срібло» у шашках виборола Катерина Глущенко.
– Для селян організовуємо змагання у 17 видах спорту. Тільки у 2019-му провели 630 таких турнірі, – сказав голова Дніпропетровської обласної організації всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Микола Берест.
На Перших європейських сільських спортивних іграх учасники змагалися у п’яти видах: волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шашках та шахах.