Важкоатлети області вибороли 6 медалей на чемпіонаті України

15.10.2020 12:45   -
Новини

На Дніпропетровщині пройшов чемпіонат України з важкої атлетики. Змагання серед юнаків та дівчат до 13 років приймав Павлоград. На рахунку спортсменів з області – 6 медалей.

– Чемпіонат України з важкої атлетики відбувся на Дніпропетровщині вперше за двадцять років. У різних категоріях змагалися 168 дівчат та юнаків з 18 областей країни. Наші атлети вибороли 6 медалей. За підсумками змагань команда хлопців посіла друге місце, – розповів начальник обласного управління молоді і спорту ДніпроОДА Олександр Пшеничников.

У ваговій категорії до 40 кг спортсменка з Павлограда Злата Божко виборола «бронзу». Юна атлетка з Кривого Рогу Олександра Кореневська зайняла 3 місце у ваговій категорії до 49 кг.

Серед юнаків переможцем у ваговій категорії до 34 кг став спортсмен з Софіївки Денис Вербенець. У категорії до 49 кг переміг павлоградець Андрій Сухоцький.

На рахунку спортсменів Дніпропетровщини – дві медалі у ваговій категорії до 61 кг. Атлет з Павлограда Єгор Ісаєв виборов «срібло», учасник з Кам’янського Артем Дуда – «бронзу».