Спортсмени області провели у Дніпрі Олімпійський урок

  11.09.2020 19:22   -
Новини

Зустріч з олімпійськими чемпіонами та майстер-класи з різних видів спорту, – найкращі спортсмени області провели для мешканців Дніпропетровщини Олімпійський урок. Учасники зібралися у Дніпрі біля стадіону «Олімпійські резерви».  

– Дніпропетровщина має міцні спортивні традиції та серйозні здобутки. Нині в області популяризують понад 150 видів спорту. Майже півтори тисячі наших спортсменів входять до складу збірної команди України. Із року в рік вони гідно виступають на світових аренах та показують високі результати на міжнародних змаганнях – сказала заступниця голови ДніпроОДА Ірина Грицай. – На Олімпійському уроці всі бажаючі можуть випробувати свої сили та познайомитися з відомими спортсменами.

Олімпійський урок – не лише щорічне спортивне свято, це ще й можливість поспілкуватися з чемпіонами і призерами Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, отримати поради від тренерів та спробувати сили в олімпійських та не олімпійських видах спорту.

– На таких відкритих уроках знайомимо дітей з різними видами спорту та олімпійськими іграми. Вони можуть спробувати усе на практиці та обрати для себе щось цікаве, – сказала олімпійська чемпіонка з академічного веслування Катерина Тарасенко.

Цьогоріч через карантинні обмеження організатори зменшили кількість учасників та спортивних локацій.

Спершу на всіх чекала розминка від чемпіонки літніх Олімпійських ігор Анастасії Коженкової

– Дуже приємно, що ми нарешті можемо зустрітися у реальному житті, а не онлайн. Дитина може поставити тренеру чи спортсмену будь-яке питання, спробувати свої сили у різних видах спорту. Та, можливо, це допоможе їй визначитися, чим займатися далі, – сказала олімпійська чемпіонка з академічного веслування Анастасія Коженкова.

Загалом для гостей Олімпійського уроку підготували 5 майданчиків: сучасне п’ятиборство, кульова стрільба, академічне веслування, баскетбол та авіамодельний спорт.

А ще були показові виступи та майстер-класи від найкращих спортсменів області.

– Професійно займаюся фігурним катанням вже шість років. Мрію виступати на чемпіонатах світу. А ще хотілося б спробувати акробатику та гімнастику, – розповіла дніпрянка Дар’я Тарасенко

Олімпійський урок провели з нагоди Дня фізичної культури та спорту України. Спортивну зустріч організувало відділення Національного олімпійського комітету за підтримки облдержадміністрації та обласних федерацій з різних видів спорту.

Поділитись: