Сьогодні у Дніпрі перевірили роботу ЦНАП “Правобережний”

  19.08.2023 11:26   -
Новини

Сьогодні, 19 серпня, в рамках чергування по місту директор департаменту інформаційних технологій Андрій Пригожин відвідав ЦНАП “Правобережний” де перевірив, як виконується доручення міського голови щодо впровадження системи електронного бронювання місць для поховання.

Цей сервіс було розроблено задля спрощення процесу похорону та задля прозорості надання похоронних послуг. В момент втрати близької людини не кожен розуміє, що саме потрібно робити, тож ця система допомагає зорієнтуватися та допоможе зробити все швидко та без зайвого клопоту.

Забронювати місце поховання можна як онлайн, так і під час візиту до ЦНАПів або управлінь соціального захисту населення міста.

Сума послуги складає 2605,10 грн. Після здійснення бронювання з квитанцією про оплату та зазначеними документами необхідно звернутись до КП “Ритуальні послуги” і укласти договір.
З собою необхідно мати наступні документи:

  • паспорт замовника поховання;
  • довідка про причину смерті;
  • свідоцтво про смерть.

Під час чергування Андрій Пригожин зміг наочно побачити, як працює система електронного бронювання. Він поспілкувався із співробітниками ЦНАПу і переконався у їхній належній підготовці до роботи у системі.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: