Снігоприбиральна техніка Дніпра готова до перших опадів

  19.11.2023 13:37   -
Новини

До зими – готові! Вже незабаром вулиці Дніпра можуть вкритися рясним снігом. Понад пів тисячі дорожніх робітників і близько 200 різних машин спецтехніки для прибирання снігу ладні стати до роботи одразу, як це буде потрібно. Дороги обробляються комбінованою сумішшю з відсіву та солі і піско-соляною сумішшю для кращого зчеплення з дорожнім покриттям.

Комунальні служби активно готуються до осінньо-зимового періоду та настання холодів і зимових опадів. Понад пів тисячі дорожніх робітників і близько 200 різних машин спецтехніки для прибирання снігу ладні стати до роботи одразу, як це буде потрібно.

«До робот взимку у нас підготовано 157 одиниць спеціалізованої техніки. Серед них 87 одиниць – це посипальні машини з відвалами, 32 снігоприбиральна техніка, 24 одиниці малої техніки, 12 одиниць – це навантажувачі. Все інше – самоскиди, які використовуються для вивезення снігу, підвезення матеріалів та інших робіт.» – розповідає Світлана Літвінова, начальниця  управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР.

Дороги обробляються комбінованою сумішшю з відсіву та солі і піско-соляною сумішшю для кращого зчеплення з дорожнім покриттям.

«На сьогоднішній день заготовлено 25 тис тонн посипальних матеріалів. Це нормальна кількість, до січня місяця при складних погодних умовах на кожен день роботи цього вистачить. А далі буде видно. В залежності від того, яка буде зима, можливо і на всю зиму вистачить.». – каже Олексій Самілик, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР.

У випадку рясних снігопадів в першу чергу комунальники забезпечуватимуть безпеку руху на особливо небезпечних ділянках (мости, шляхопроводи, підйоми та спуски доріг) та розчистять проїзди до медичних закладів. Як і торік, на вулицях міста з’являться так звані «ракушки» з посипальною сумішшю. Їх планують встановити приблизно 200 поблизу перехресть та різних схилів. Користуватись ними зможуть усі охочі.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: