Слобожанська об’єднана громада почала випускати власний часопис

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Слобожанська об’єднана громада почала випускати власний часопис отключены

Побачив світ перший номер часопису «Громада нашого життя» Слобожанської ОТГ. Планується, що він виходитиме раз на місяць у друкованому та електронному форматах. Видання безкоштовне, – повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

– Це буде своєрідний літопис Слобожанської об’єднаної громади, яка сьогодні активно розвивається. Виношували ідею давно – і ось нарешті є перший номер накладом 2 тисячі екземплярів. Якщо буде потреба, готові збільшити тираж і виходити частіше, – розказала відповідальна за випуск Таміла Жорняк.
На двох шпальтах формату А3 йтиметься про головні події громади, талановитих мешканців, досягнення реформи децентралізації. Зокрема, читачі відкриють для себе нові імена або ж більше дізнаються про людей, про яких вже чули не раз. Серед героїв будуть вчителі, лікарі, архітектори, спортсмени, письменники, музиканти, вихователі.
Часопис планує здобути репутацію цікавого видання Слобожанської ОТГ. Колектив обіцяє насичувати кожен квадратний сантиметр видання актуальною інформацією. Отримати часопис можна безкоштовно у громадських місцях, зокрема, у сільраді, ЦНАПі, школах, дитсадках, Центрі «Милосердя». Електронний PDF-варіант першого номеру часопису «Громада нашого життя» можна почитати на сайті громади або на Фейсбуці.
Нагадаэмо, Слобожанська громада об’єдналася однією з перших в Україні.

Поделиться: