Сінгапурська компанія планує збудувати в області сміттєпереробний завод

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Сінгапурська компанія планує збудувати в області сміттєпереробний завод отключены

Сінгапурська компанія Oublitte має намір збудувати на Дніпропетровщині сучасний сміттєпереробний завод. Планують інвестувати і у сонячні та вітрові електростанції. Про це йдеться у меморандумі про співробітництво, який підписали в облдержадміністрації.

– Проблема переробки відходів є у всій Україні, зокрема і на Дніпропетровщині, – наголосив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман. – З’явився інвестор, який прагне збудувати на Дніпропетровщині сміттєпереробний завод – має для цього кошти та технології. Він дасть можливість звільнити регіон від звалищ.
Завод компанії Oublitte – це найновіші технології. Вони дають можливість переробляти нефасоване сміття. Завод екологічно чистий, ще й виробляє електроенергію.
-У нашої компанії – дуже великий інтерес щодо втілення інфраструктурних проектів в Україні. Хочемо почати з Дніпропетровської області. Вважаємо, що тут є великий потенціал, – зазначила офіційний представник компанії Oublitte в Україні Надія Яковенко. – Підписаний сьогодні меморандум – свідоцтво, що з нами готові працювати і допомагати.
Наступний етап – опрацювати технологію заводу з екологами і громадськістю Дніпропетровщини.
Окрім сміттєпереробного заводу, компанія Oublitte має намір втілити в області проекти з будівництва сонячних, вітрових та гідроелектростанцій.

Поделиться: