Сільські амбулаторії області отримали 10 нових автомобілів

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Сільські амбулаторії області отримали 10 нових автомобілів отключены

10 нових службових автомобілів передали амбулаторіям Дніпропетровщини. Машини придбані за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості. Загалом сучасні авто вже придбали для сімейних лікарів 13 амбулаторій Дніпропетровської області.

Ключі від новеньких автівок вручили біля будівлі Дніпропетровської ОДА. Машини експлуатуватимуть у Верхньодніпровському, Криничанському, Межівському, Петропавлівському, Петриківському, Томаківському, Царичанському, Софіївському та Юр’ївському районах.
– У нашому районі будуються дві амбулаторії. Для них придбали автомобілі, які обслуговуватимуть понад 5 тисяч жителів. Це нова якість медичних послуг. Радіємо з того, що на сільську медицину нарешті звернули увагу, – наголосила головний лікар Царичанського Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Дениско.
У Криничанському районі до недавнього пацієнтів обслуговував старенький УАЗік. Він часто виходив з ладу, кажуть медики. Нова автівка дозволить діставатися до пацієнтів швидше.
-Завдяки реформі сільської медицини будується амбулаторія в селі Адамівка. Для неї і отримали автомобіль. Тепер сімейні лікарі зможуть своєчасно добратися до хворих, – зазначила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Криничанського району Тетяна Здохленко.
Ще мають закупити машини п’яти сільським амбулаторіям у Нікопольському та Широківському районах. Наразі тривають торги. Субвенція з державного бюджету на купівлю автівок – 9 млн гривень.
Для підвищення якості медичного обслуговування в селах Дніпропетровщини з Держбюджету вже виділили 202 млн гривень. У 2019-му регіон додатково отримає ще 40 мільйонів.

Поделиться: