«Швейний бізнес»: переселенець з Краматорська шиє у Дніпрі патріотичні худі та військову амуніцію

  18.02.2023 13:45   -
Новини

Рік тому Олександр Кучерук працював на Машинобудівному заводі у Краматорську. Навесні він переїхав з родиною до Дніпра та повністю змінив рід діяльності. Дніпро ТV продовжує цикл сюжетів про українців, які через російську агресію втратили житло і роботу, але знайшли себе у нашому місті. Історія дев’ятнадцята: «Швейний бізнес».

У березні вони шили спальники для тероборони та військових на передовій. Переїхавши до Дніпра, Олександр вирішив запустити швейне виробництво. Купив швейні машини та необхідне обладнання. Через велику конкуренцію розширили асортимент.

Олександр Кучерук, підприємець, переселенець з Краматорська: «Ми відшиваємо все — худі, футболки, постільну білизн. У нас є замовлення від шелтерів. І, звичайно, не забуваємо про спальники. Осінь і зима показали, що вони були дуже на потребі. Дуже багато волонтерів опікуються своїми хлопцями». 

Поки замовлень не так багато. Проте, віра в перемогу України допомагає не впадати у відчай.

Олександр Кучерук, підприємець, переселенець з Краматорська: «Беремося за всю роботу, бо треба жити, треба платити оренду, треба платити зарплатню людям. Ми не повинні опускати руки. Хлопці на передовій роблять свою справу якісно. Ми стараємося робити тут». 

Олександр не припиняє волонтерити. Часто в цеху відшивають запити для військових. Допомагають з білизною для поранених у шпиталях. З кожного замовлення донатять на ЗСУ.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: