Школярів області запрошують позмагатися в конкурсі анімаційних робіт

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Школярів області запрошують позмагатися в конкурсі анімаційних робіт отключены

Школярів Дніпропетровщини запрошують проявити майстерність в створенні мультиплікації. На обласний конкурс «Жива Петриківка» приймають анімаційні роботи, виконані в стилі петриківського розпису, – про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА. 

Конкурсні роботи можна подавати за номінаціями: «Історія петриківського розпису», «Живий орнамент», «Казкова петриківка», «Індустріальна петриківка», «Петриківка XXІІ сторіччя».
Відео можуть бути виконані у будь-якій техніці: комп’ютерній, мальованій, прикладній, ляльковій, пластиліновій. Головне, вони повинні відображати розмаїття та красу петриківського орнаменту, традиції та «родзинки», які додають сучасні митці. Петриківка має «оживати» в анімаційній роботі.
Хронометраж конкурсної анімаційної роботи – до 2 хвилин. Мова – українська, російська, англійська.
Анімації можна втілювати у співтворчості декількох учасників. Хтось створює малюнки в стилі петриківського розпису для зйомки анімації, інші – знімають, монтують, озвучують мультфільм.
Кращі конкурсні роботи відзначать цінними призами та дипломами. ​​​​​​​
Для участі в конкурсі треба розмістити відео на сервісі YouTube, та зареєструватися онлайн. Реєстрація триватиме до 10 квітня.
Детальні умови конкурсу та форма анкети учасника розміщені за посиланням.

 

Поделиться: