Школи області отримали майже півмільйона нових підручників

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Школи області отримали майже півмільйона нових підручників отключены

У 2019-му на Дніпропетровщину надійшло вже майже півмільйона нових підручників. Загалом до кінця року область отримає понад 900 тисяч примірників книжок для школярів. Їх друкують державним коштом. Про це розповіли в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

-Українська школа набуває нового змісту. Слідом за змінами у навчальних програмах оновлюють і підручники. Їх друкують різні видавництва, які виграли тендери. Все – державним коштом, – зазначили в департаменті. – З середини літа вже почали надходити перші партії шкільних підручників. На сьогодні отримали вже майже 480 тисяч примірників. Всі вони потрапили до міських та сільських шкіл області.
Переважна більшість нових підручників – для 2 та 11 класів. Майже 20 тисяч книжок отримали п’ятикласники, понад 34 тисячі – шестикласники.
– Сьогодні вчителі самостійно обирають, за якою програмою навчати учнів. Тож вони самі й вирішують, підручники яких авторів і яких видань їм потрібні. Відповідно до замовлень школи й отримують книжки, – додали в департаменті.
У 2018 році школи області отримали 1,3 млн нових підручників.

Поделиться: