Шість медиків Дніпропетровщини отримали державні нагороди

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Шість медиків Дніпропетровщини отримали державні нагороди отключены

За професіоналізм та багаторічну віддану працю, – на Дніпропетровщині нагородили шістьох медичних працівників. Почесні відзнаки та цінні подарунки вручив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час робочого візиту в регіон.

– На плечі медиків Дніпропетровщини ліг основний тягар війни. Саме вони стали тим опорним пунктом, через який проходили «найважчі» бійці. Хочу подякувати кожному від себе особисто та від Верховної Ради України. Ви – такі ж герої як і ті, хто захищає нашу державну безпеку. Бажаю сил, натхнення та здоров’я, – зазначив Дмитро Разумков.
Державні нагороди отримали шість медичних працівників Дніпропетровщини. Почесні грамоти Верховної Ради України Дмитро Разумков вручив лікарю-нейрохірургу Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Дмитру Гарусу, старшій операційній медичній сестрі обласної офтальмологічної лікарні Ірині Кніхуті та завідувачу центру по лікуванню гострих отруєнь Дніпровської міської лікарні №4 Миколі Шинкаренку.
– У медицині я вже 25 років, і свою професію дуже люблю. Завжди намагаємося швидко надати допомогу – для «важких» поранених це може бути вкрай необхідно, – поділилася старша операційна медична сестра Ірина Кніхута. – Для мене було великою несподіванкою отримати відзнаку від держави. Розумію, що тепер на мені ще більше відповідальності.
Ще трьом медикам вручили цінні подарунки. Лікар обласної офтальмологічної лікарні Владислав Іщенко, судинний хірург лікарні ім. Мечникова Артем Провалов та старша медсестра Дніпровської міської лікарні №2 Олена Сергієнко отримали годинники.
– Лікарем працюю близько 14 років. Після школи вступив до медичного ліцею, а працювати почав у Кам’янській лікарні швидкої допомоги, – розповів судинний хірург Артем Провалов. – У 2014-му пішов лікарем на фронт, у 25-ту бригаду. Отримав осколкове поранення та контузію. Після лікування продовжив медичну практику у лікарні Мечникова. Отримати відзнаку дуже приємно та хвилююче для мене.

Поделиться: