Ще 15 дітей з Дніпропетровщини відправилися на навчання до Литви

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Ще 15 дітей з Дніпропетровщини відправилися на навчання до Литви отключены

Рік безкоштовного навчання за кордоном, – таку можливість отримали 15 дітей переселенців та АТОвців з Дніпропетровщини. Вони відправилися до Вільнюса. Поїздка – результат співпраці ДніпроОДА з литовськими партнерами.

– Литва вже прийняла на навчання 60 хлопчиків та дівчаток з нашої області. Нині до гімназії Вільнюса вирушили ще 15 дітей. Опановувати знання діти будуть у Вільнюському домі литовців. Це інтернаціональний навчальний заклад. Із нашими хлопцями та дівчатами навчатимуться також школярі з США, Молдови, Туреччини, Грузії, Німеччини, Італії, – про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.
У вільний час на учнів чекають екскурсії, культурні та спортивні заходи, а ще – з десяток гуртків.
Після завершення навчального року хлопці та дівчата поїдуть на відпочинок до литовських таборів. Діти, які за підсумковими тестами отримують гарний результат, мають можливість продовжити навчання у Литві.
Схопити удачу за хвіст сподівається 13-річна Олександра Олександрова – хоче побачити Європу, знайти нових друзів та повернутися «іншою».
-Певно, за рік я змінюся. Буду інакше ставитися до екології. Зміняться звички. Взагалі мрію, що гарно навчатимуся, а тому залишуся в Литві й надалі, – сказала вона.
Безкоштовне навчання дітей АТОвців та переселенців у Литві – спільний проект Дніпропетровської ОДА та Почесного Консульства Литви у Дніпрі.

Поделиться: