Сезон розпочато: у Дніпрі запрацювали фонтани

  01.05.2023 19:09   -
Новини

Рятують від спеки та милують око. У Дніпрі розпочався сезон фонтанів. Упродовж дня почнуть працювати 10 із 14 фонтанів. Решта — упродовж тижня. 

Цього чоловіка звати Елхан. Він доглядає за міськими фонтанами вже понад 8 років. Запевняє, робота йому до вподоби навіть попри те, що вона займає велику частину його життя.

Елхан, майстер машиніст КП «Дніпроводоканал»: «Вода набирається з Дніпра, звідтіля відкачується насосом на чашу. Потім вона переливається у верхню чашу, а потім вмикаємо насос, опускаємо воду і так працюємо. В нас є певний графік роботи, зазначений час. Наприклад, з сьогоднішнього дня о 8 ранку ввімкнули, о 8 вечора вимкнули. Обслуговуємо, чистимо, дивимося за тим, щоб не залізли в чашу, не зламали. Щоб не було п’яних навколо». 

Першим сезон фонтанів відкрила «Водяна сфера» на Січеславській Набережній.

Артур Буряк, начальник управління з обслуговування гідроархітектурних споруд КП «Дніпроводоканал» ДМР: «Ми взимку готуємо фонтани, все обладнання фонтану — електричне, механічне. Все це обладнання резевується повністю до 100% готовності. Фонтан — це естетична краса міста, прикраса міста, яка відволікає людей від буденності. Люди можуть прийти, поміркувати та насолодитись красою міста й вологістю повітря». 

Дніпряни зазвичай називають цей фонтан «кулькою» або «кульбабкою» через його форму.
Дніпро має 14 різноманітних фонтанів. Вони запрацюють поступово протягом цього тижня.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: