Як у Дніпрі працює гаряча лінія для постраждалих внаслідок війни

  19.04.2023 18:00   -
Новини

Під час чергування директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько перевірив роботу гарячої лінії для постраждалих внаслідок війни. Вона була створена за ініціативи міської влади на чолі з міським головою Борисом Філатовим.

«Вона реалізовується спільно з міжнародними та громадськими організаціями, які долучалися до неї. На початку війни вона працювала повністю за бюджетний кошт, а зараз долучилася міжнародна організація USAID до її фінансування», – зазначив черговий по місту Артем Нідєлько.

Гаряча лінія для постраждалих внаслідок війни розпочала свою роботу у березні 2022 року. Дзвінки приймають 12 операторів, які працюють позмінно. З початку роботи гарячої лінії оператори отримали та обробили близько 25 тисяч звернень від громадян.

«Ця гаряча лінія створена не тільки для людей, які постраждали від воєнних дій або ж від раптових обстрілів, а також для соціально-незахищених жителів міста Дніпра. Найчастіше звертаються з питаннями де отримати гуманітарну допомогу, як знайти тимчасовий прихисток або постійне житло, а також психологічна або юридична консультація. Ми намагаємося обробити майже 100 % всіх питань, але бувають такі випадки, якісь дуже важкі, але все одно намагаємося вирішити це питання», – розповіла керівниця гарячої лінії для постраждалих внаслідок війни Вікторія Попова.

Перш за все гаряча лінія направлена на тих, хто мешкає зараз у Дніпрі та області. Але оператори також отримують дзвінки від жителів інших регіонів і консультують їх.

Звернутися на Гарячу лінію для постраждалих внаслідок війни можна цілодобово та без вихідних за телефоном: 0 891 203 304.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: