Сайти чотирьох закладів освіти області визнали кращими в Україні

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Сайти чотирьох закладів освіти області визнали кращими в Україні отключены

В Україні обрали призерів конкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти. Одночасно кілька представників Дніпропетровщини – серед переможців. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Конкурсанти змагалися в номінаціях: сільські та міські школи, дитсадки, профтехи, заклади позашкілля. Журі враховувало, як часто оновлюється блок новин, чи є опис умов вступу та навчання, сторінки з інформацією про викладачів, розклад занять. Звертали увагу на наявність мапи та інструментів для зворотнього зв’язку, зручність меню, інформативність текстів, оптимізація під мобільну версію, швидкість завантаження, – зазначили в департаменті.
Перше місце в номінації «Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (міські)» посіла сторінка Криворізької школи №37.
На першій позиції у номінації «Веб-сайти закладів дошкільної освіти» – інтернет-простір дитсадка №133 у Кривому Розі.
На другому місці в номінації «Веб-сайти закладів професійної освіти» – інтернет-ресурс Дніпровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
У номінації «Вебометричний рейтинг» кращим визнали сайт навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.
Участь у конкурсі взяли майже 1,5 тисячі закладів із різних регіонів країни.

Поделиться: