Рятувальники Дніпропетровщини отримали сучасну техніку

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Рятувальники Дніпропетровщини отримали сучасну техніку отключены

П’ять пожежних машин та один автомобіль – для ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод. Рятувальники Дніпропетровщини отримали найсучаснішу техніку, яку придбали держкоштом.

Нові машини допомагатимуть визволяти з біди мешканців Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Новомосковська, Синельникового.
За словами начальника головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрія Кульбача, гарантія на пожежні машини – два роки.
– Держава повертається обличчям до рятувальників, які кожен день, ризикуючи життям, рятують людей. Думаю, що в наступному році наша служба буде ще більше оснащена сучасною технікою. На початку 2020-го маємо отримати дві 30-метрові автодрабини та підйомник висотою 55 метрів. В січні наші хлопці виїжджають до Одеси, де будуть навчатися працювати з таким обладнанням, – наголосив він.
Серед іншого, ДСНС у Дніпропетровській області отримала машину для проведення аварійно-рятувальних робіт при ліквідації ДТП.
– Це автомобіль Ford, призначений для зручної та швидкої роботи. Він обладнаний необхідними інструментами. Є гідророзжими, гідроножиці для розрізання металу, електроінструмент та багато іншого обладнання, – розповів водій Дмитро Сусик.
Окрім поповнення автопарку, ДСНС області відзначило ще дві радісні події – випуск майже 60 новоспечених рятувальників та нагородження відзнаками кращих представників професії.

Поделиться: