Дніпропетровщина презентувала цілі розвитку регіону до 2030 року

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпропетровщина презентувала цілі розвитку регіону до 2030 року отключены

Розвиток економіки та збільшення доходів мешканців – першочергові цілі, визначені Дніпропетровщиною. Регіон першим в Україні адаптував до власних умов цілі сталого розвитку людства, визначені ООН. В якому напрямку рухатиметься область у перспективі до 2030 року, йшлося у регіональній доповіді, що презентували у ДніпроОДА.

– Цілі сталого розвитку людства, визначені світовою спільнотою, вже адаптовані на національному рівні. Україна окреслила 86 завдань, які вона реалізуватиме у найближчі 12 років. Цьогоріч стартувала адаптація цілей у регіонах. Дніпропетровщина також вирішила, що саме є першочерговим у розвитку її територій та регіону в цілому, – зазначив радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.
Доповідь охоплює найрізноманітніші сфери життєдіяльності регіону – економіку, охорону здоров’я, екологію, а також глобальні проблеми, такі як боротьба з бідністю.
– При розробці цілей враховувалася специфіка Дніпропетровщини. Це регіон із переважною більшістю міського населення, розвинутою важкою промисловістю. Першочергова мета проекту – допомогти територіям у їхньому розвитку, – зазначив експерт ПРООН, Голова правління Інституту суспільно-економічних досліджень Анатолій Максюта.
Дніпропетровщина визначила для себе 16 основних цілей розвитку, а для їх реалізації – 93 завдання. Це і модернізація промисловості, і створення нових робочих місць, і залучення інвестицій. Тепер ці положення знайдуть місце у новій стратегії розвитку Дніпропетровської області.
-У своїй стратегії обов’язково врахуємо і цілі сталого розвитку регіону, – сказав голова Васильківської ОТГ Сергій Павліченко. – Наш пріоритет – зростання агропромислових підприємств і активне залучення інвестицій.
Доповідь «Цілі Сталого Розвитку: Дніпро-2030» спільно підготували експерти Програми розвитку ООН, Дніпропетровська облдержадміністрація, об’єднані територіальні громади та громадськість.

Поделиться: