Розпочався другий етап реконструкції Солонянської школи

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Розпочався другий етап реконструкції Солонянської школи отключены

В Солонянській опорній школі №1 вже закінчені всі зовнішні роботи. На часі – ремонт всередині. Школа буде яскрава, сучасна та енергоефективна, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Масштабна реконструкція будівлі Солонянської опорної школи №1 стартувала 2017-го. За сорок років існування закладу, він вперше побачив капітальний ремонт. Перший етап робіт вже завершено – замінені 300 вікон, повністю оновлений дах, фасад – термомодернізований. За словами учнів та вчителів, вже тільки від цього в класах стало набагато тепліше.
– Школу просто не впізнати. Ззовні – сучасна, яскрава, а – всередині – тепла. Раніше не хотілося до сірої будівлі навіть йти. Тепер йдемо до школи із задоволенням, – розповіла учениця 10-го класу Юлія Кійко.
Нині ремонтники взялися за внутрішні роботи. Повністю виконали демонтаж в актовій залі та бібліотеці. Їх площу збільшать удвічі.
В спортзалі вже замінили всі комунікації, уклали нову підлогу. Зараз – закінчують штукатурити стіни.
Крило початкової школи скоро зможе прийняти учнів. Там замінили систему опалення, електрику, каналізацію, підлогу. Ремонтники взялися за оздоблювальні роботи.
Вестибюль навчального закладу – окремий привід для гордості. Там повністю відновлюють систему опалення. Підвіконня над батареями будуть підсилені. На них учні зможуть сидіти на перерві.
– Так позбавимося зайвих меблів – дітям буде і зручно ходити холом, і вони зможуть відпочити між уроками, – зазначив директор школи Володимир Бондарь.
За словами директора, в вестибюлі буде зосереджено «мозковий центр» будівлі. Пульти пожежної охорони, зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження знаходитимуться в холі.
Вхідна група школи також зазнає змін. Двері будуть на фотоелементі, за ними – «теплова завіса». Це – ще один крок до енергоефективності будівлі.
В Солонянській опорній школі навчаються 700 дітей.

 

Поделиться: