Родини переселенців на Дніпропетровщині отримають допомогу

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Родини переселенців на Дніпропетровщині отримають допомогу отключены

Понад тисячу родин переселенців, які мешкають на Дніпропетровщині, отримають ваучери на покупки у супермаркеті. Таку допомогу сім’ям, які опинилися у складній життєвій ситуації, надасть Німеччина, – про це під час прес-конференції у ДніпроОДА розповів радник голови ОДА Віталій Литвин.

Проект «Благодійна допомога внутрішньо переміщеним особам та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» реалізує Український фонд «Благополуччя дітей». Фінансування – від Міністерства закордонних справ Німеччини.
– Дніпропетровщина – прифронтовий регіон. Із початку війни на Донбасі ми прийняли десятки тисяч переселенців. Для багатьох наша область стала другим домом. Ми вдячні міжнародним партнерам за підтримку, – розповів радник голови ДніпроОДА. – Ми вже маємо досвід у співпраці із Українським фондом «Благополуччя дітей», він неодноразово надавав продуктові, гігієнічні, медичні набори для переселенців. Із 2015-го – додалася й ваучерна підтримка. Нею вже скористалися близько 4,5 тисяч родин зі Сходу.
Цьогоріч проект продовжили. Ваучери надаватимуть щомісяця – загалом 5 разів. Сума – 700 грн на людину. Отримати таку допомогу зможуть родини, які опинилися у складній життєвій ситуації. Це малозабезпечені, багатодітні, сім’ї з інвалідами, важкохворими.
– Скористатися ваучером родини-переселенці зможуть в одному із супермаркетів. Головна умова – потрібно брати лише товари першої необхідності. Під забороною – цигарки та алкоголь. Щомісяця ми перевірятимемо – що купують учасники проекту. Якщо побачимо, що гроші витрачаються неефективно, можемо завітати у гості за поясненнями, – сказала координатор програми підтримки ВПО Олена Шипіленко.
Лише ваучерами проект не обмежується. Переселенцям пропонують безкоштовні онлайн-курси, консультації щодо працевлаштування, участь у соціально-психологічних групах підтримки.
Щоб долучитися, треба заповнити анкету, або зателефонувати на гарячу лінію – 050 463 08 00. Вона працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Поделиться: