Роботу очільників районів та громад області оцінюватимуть по-новому

  08.01.2020 19:25   -
Новини

На Дніпропетровщині впроваджують нову систему оцінки роботи голів РДА та ОТГ. Щомісяця визначатимуть результативність їхньої діяльності за ключовими показниками ефективності (КРІ). Перший рейтинг – вже у лютому.

Ключові показники ефективності (Key Performance Indicators – KPI) – це система оцінки, яка допомагає будь-якій організації визначити досягнення стратегічних цілей. Вона відображає ефективність та результативність її діяльності.
Протягом січня ОДА визначить ключові показники ефективності, за якими створюватимуть рейтинги голів РДА та ОТГ.
– Це будуть відносні показники. Вони відображатимуть відсоткове співвідношення – у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Наприклад, кількість відремонтованих доріг або освітлених вулиць, – сказав очільник Дніпропетровщини Олександр Бондаренко. – Щомісячні рейтинги стимулюватимуть керівників працювати більш плідно та вчасно «підтягувати» слабкі місця.
– Маємо працювати на результат, аби реально покращити життя мешканців району. Зараз найперше – визначити стратегічні пріоритети та підібрати ефективну команду із порядних і кваліфікованих фахівців, – поділився голова П’ятихатської РДА Євген Глазирін.