Ремонт вулиці Херсонської у Нікополі завершать навесні

  05.11.2019 00:26   -
Новини

У Нікополі капітально відремонтували 2,5 кілометри вулиці Херсонської. Залишилося встановити знаки, нанести розмітку та облаштувати тротуари. Ці роботи підрядник має виконати вже навесні 2020 року.

Дорогу, яка знаходиться на балансі міста, оновили виключно обласним коштом.
– Своїми силами місто не могло впоратися з таким ремонтом. Його вартість більша, ніж річний бюджет на потреби ЖКГ Нікополя, – пояснив начальник управління благоустрою та інфраструктури комунального господарства Нікополя Всеволод Зінченко. – Ця дорога дуже важлива і для міста, і для всієї області. Херсонська – частина траси національного значення Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя. Щодня тут проходить до 400 вантажівок та проїжджає 1,5 тисячі інших машин. При цьому покриття було в жахливому стані ­– люди навіть на мітинги через це виходили.
Тепер дорога на чотири смуги – із новим асфальтом. За словами директора підрядної організації Тараса Палія, під час ремонту враховували напружений трафік.
– Уклали два шари покриття, між ними – георешітку. Якщо перевізники не порушуватимуть ваговий режим, дорога простоїть щонайменше 10 років, – запевнив Тарас Палій.
Цьогоріч на Херсонській мали нанести розмітку, облаштувати дорожні знаки й тротуари. Проте через не налагоджену комунікацію між міською радою Нікополя, підрядником і поліцією роботи до настання холодів виконати не встигли. Їх завершать вже навесні 2020-го.