Публіцистам області пропонують поборотися за премію ім. Івана Франка

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Публіцистам області пропонують поборотися за премію ім. Івана Франка отключены

Авторам публіцистичних творів області пропонують долучитися до всеукраїнського конкурсу. Його проводить Держкомтелерадіо України. Переможці отримають премію імені Івана Франка – у чотирьох номінаціях. На конкурс приймають твори у галузі інформаційної діяльності.

– Премію імені Івана Франка присуджують щороку до дня народження видатного письменника. Поборотися за неї можуть публіцисти регіону, що працюють в інформаційній сфері. До конкурсу допускають твори, опубліковані чи оприлюднені протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до участі, –  розповіли в департаменті масових комунікацій ДніпроОДА.

За премію імені Івана Франка можна поборотися у чотирьох номінаціях: краща публікація у друкованих ЗМІ, кращий телевізійний твір, кращий твір у радіомовній галузі, краща наукова робота в інформаційній сфері. Один автор може подати на конкурс лише один твір.

Розмір премії – 10 тисяч гривень.

Документи приймають до 1 травня 2020-го. Їх слід надсилати з позначкою «на здобуття Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності» – на адресу: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Клопотання про присудження Премії разом із електронною версією твору необхідно надіслати і на електронну адресу iv@comin.gov.ua.

Детальніше про умови конкурсу – за посиланням: http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=162842&cat_id=89082.

Подробиці – за телефоном: (044)278-86-96. 

Поделиться: