Провідні спортсмени й тренери регіону отримають обласні стипендії

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Провідні спортсмени й тренери регіону отримають обласні стипендії отключены

На Дніпропетровщині започаткували виплату обласних стипендій спортсменам та тренерам. З ініціативою вийшла облдержадміністрація. Тепер щомісячні грошові виплати отримуватимуть 15 провідних діячів спорту.

– Підтримуємо наших спортсменів, які гідно представляють область та країну на міжнародній арені. Щороку в грудні кращі з них отримують річну стипендію, – зазначив начальник обласного управління молоді і спорту Олександр Пшеничников. – Аби створити спортсменам та тренерам належні умови для підготовки до Олімпійських ігор-2020 у Токіо, запровадили й щомісячну стипендію. Її призначили 15 провідним діячам у різних видах спорту.
Щомісячні виплати від ОДА отримуватимуть, зокрема, олімпійська чемпіонка з академічного веслування Анастасія Коженкова, рекордсмен світу з плавання Андрій Говоров, чемпіон Європи і світу, веслувальник Іван Довгодько.
Серед стипендіатів – призери змагань різного рівня з плавання, сучасного п’ятиборства, греко-римської та вільної боротьби. А ще – провідні тренери з фехтування, легкої атлетики, кульової стрільби, плавання, вільної боротьби.
Розмір щомісячних обласних стипендій – від 4,5 до 15 тисяч грн. Їх виплачуватимуть до кінця 2021 року.

Поделиться: