Понад 90 % спеціалізованих медзакладів області готові укласти контракт з НСЗУ

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Понад 90 % спеціалізованих медзакладів області готові укласти контракт з НСЗУ отключены

На Дніпропетровщині понад 97% спеціалізованих медичних закладів перетворили на комунальні некомерційні підприємства. З них понад 90 % медичних закладів – готові укласти контракт з Національною службою здоров’я України. Решта – готуються до підписання угоди.

– Реформування медичної галузі – пріоритет для Дніпропетровської ОДА, – зазначили в обласному департаменті охорони здоров’я. – Первинна ланка успішно перейшла на роботу з НСЗУ. На черзі – вторинна. 90% лікарень готові підписати контракт з Нацслужбою. Вони активно реєструються у системі eHealth. Це – умова, за якої заклади з 1 квітня отримають фінансування за новою системою – «гроші ідуть за пацієнтом».

Усі лікарні підключені до медичних інформаційних систем та зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я.

Підписати контракти з НСЗУ медичні заклади мають протягом лютого-березня. А вже у квітні держава не фінансуватиме медзаклади, а закуповуватиме послуги, яких потребує пацієнт. Безкоштовно люди зможуть отримати допомогу при інфарктах, інсультах. Безоплатними стануть пологи, допомога новонародженим, хірургічні операції, стаціонарне лікування та діагностика онкозахворювань.

Детальніше за посиланням: https://moz.gov.ua/uploads/3/18411-pro_20200128_1.pdf#page=3.

Поделиться: