По Дніпру на каяках сплавилися півсотні АТОвців з родинами

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи По Дніпру на каяках сплавилися півсотні АТОвців з родинами отключены

На вузьких довгих човнах учасники запливу подолали 10-кілометрову відстань. Бійці переконані, це не тільки гарне дозвілля на природі, а й психологічна реабілітація. Активний відпочинок на воді для них традиційно організувала ДніпроОДА.

– Ми допомагаємо бійцям адаптуватися до мирного життя. Для них організовуємо освітні курси, пісенні фестивалі, танцювальні вечори. З 2015 року продовжуємо традицію – сплав на каяках. Цього разу стали на весла 50 АТОвців зі своїми родинами, – зазначив начальник відділу управління з питань учасників АТО при ДніпроОДА Артур Купрій.
Сплав на каяках – не спортивне змагання, а суто сімейне дозвілля. Для бійців та їхніх рідних – це і психологічна реабілітація, і активний відпочинок, і гарний настрій.
АТОвець Іван Начовний подорожує повсякчас з дружиною. Ролі чітко розподілені: він – веслує, вона – засмагає.
– Це можливість провести час з родиною, насолодитися природою в акваторії Дніпра та порелаксувати. Плескіт води налаштовує на інший лад, відволікає від сірої буденності. Відчуваєш, як нові сили наповнюють тебе по вінця. Такий відпочинок – повне перезавантаження, – поділився враженнями Іван Начовний.
Учасники походу стартували з Набережної Заводської, 52 – там же й фінішували.
За словами інструктора Андрія, маршрут нескладний, головне – зберігати спокій і правильно гребти.
Наступний заплив – у вересні.

Поделиться: