Після реконструкції школа у Петриківці стане однією з кращих в області

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Після реконструкції школа у Петриківці стане однією з кращих в області отключены

У селищі Петриківка триває реконструкція початкової школи. Капремонт тут проводиться вперше за понад сто років. Підрядники вже утеплили фасад, замінили дах та вікна, на фініші – роботи всередині будівлі.
Обласна влада розпочала оновлення Петриківської початкової школи. У травні 2018-го. Навчальний заклад не реконструювали з 1910-го року.
– За ці роки в нас виникло дуже багато проблем. Системи водовідведення, водопостачання, опалення та освітлення – застаріли. Самостійно виправити це ми не мали змоги, – сказала заступник директора Петриківської початкової школи Любов Завальна.
Нині підрядники повністю замінили дах, вікна та комунікації. Утеплили фасад. Всередині будівлі – готова підлога. Нині завершують обшивку стін гіпсокартоном, шпаклюють і монтують стелю.
Роботи – і в другому корпусі школи. Раніше тут були майстерні. Вже облаштували фасад, на фініші – ремонт внутрішніх приміщень. Ремонтники укладають плитку, скоро встановлять нові двері. Пізніше тут облаштують простір для розвитку особливих дітей.
У школі – близько 250 дітей, двоє з них – з особливими потребами.
– Коли діти бачать навколо себе щось гарне, в них більше натхнення для навчання. З нетерпінням чекаємо на завершення ремонту, – зазначила вчителька початкових класів Петриківської школи Яна Куль.
Поруч зі школою облаштують ігровий майданчик, висадять дерева та квіти.

Поделиться: