Підприємців та юристів Дніпра запрошують на безкоштовний семінар

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Підприємців та юристів Дніпра запрошують на безкоштовний семінар отключены

24 вересня у Центральній міській бібліотеці (вул. Воскресенська, 23) на 3-му поверсі, у лекційній залі, відбудеться семінар «Інтелектуальна власність як важливий актив сучасного бізнесу. Шляхи набуття прав та їх захисту». Реєстрація на захід розпочнеться о 10:00.

До участі запрошуються представники малого і середнього бізнесу, адвокати-практики, корпоративні юристи-практики. Семінар також буде цікавим представникам органів місцевого самоврядування, що відповідають за використання символіки територіальних громад.
Питання, які розглядатимуться на семінарі:
1. Інтелектуальна власність – стратегічна складова бізнесу;
2. Торговельні марки – шлях від розробки бренда до його державної реєстрації;
3. Промислові зразки (дизайни) – ефективний правовий інструмент захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності чи основний об’єкт для тролінгу;
4. Винаходи та корисні моделі;
5. Авторське право;
6. Захист об’єктів інтелектуальної власності на митних кордонах України та ЄС.
Семінар розраховано на 6 годин із перервою на «каву-брейк». Участь – безкоштовна. Серед спікерів – фахівці патентного бюро «Др. Еміл Бенатов та Партнери» (м. Київ).
Захід організований департаментом правового забезпечення Дніпровської міської ради.
Попередня реєстрація на участь у семінарі є обов’язковою за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfg7mUN5PuBBJ8MQL9h17fj-X6qlksQzjaLPhTCyOuyygUZgw/viewform.Телефон для довідок: (056) 744-15-89.

Поделиться: