Підприємців області запрошують взяти участь в освітній програмі для експортерів

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Підприємців області запрошують взяти участь в освітній програмі для експортерів отключены

Лекції, інтенсиви та консультації від міжнародних експертів, – підприємців Дніпропетровщини запрошують взяти участь в освітній програмі для експортерів. Навчання – безкоштовне. Заявки приймають до 27 вересня включно.

-«Train the trainers – безкоштовна освітня програма для консультантів у сфері експортної діяльності. Курс буде цікавим і для початківців, і для досвідчених спеціалістів. Запрошуємо до участі представників державного та приватного сектору, – сказали в обласному департаменті економічного розвитку.

Програма включає 7 навчальних модулів, які присвячені експортній та консультаційній діяльності. Для слухачів передбачені 12 онлайн-сесій з менторами та 6 дводенних інтенсивів за участю міжнародних експертів з Естонії, Великої Британії, Німеччини й Фінляндії.

Курс триватиме 6 місяців. Після завершення випускники отримають сертифікат міжнародного зразка. Аби взяти участь, слід до 27 вересня заповнити форму реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSqV9UTzr9gp3vxlMyIndeX9bqCJN5ZEpXUzA9LlrUskzUfQ/viewform.

Безкоштовну програму запустив Офіс з просування експорту. Навчання фінансує Державний департамент США та Міністерство закордонних справ Естонії. Деталі – на сайті (https://epo.org.ua/education/train-the-trainers/) або у Фейсбук (https://www.facebook.com/exportpromotionoffice/posts/2669273873390031).

Поделиться: