Підприємців області запрошують взяти участь у виставці в Іспанії

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Підприємців області запрошують взяти участь у виставці в Іспанії отключены

Компанії агросектору Дніпропетровщини запрошують приєднатися до колективного стенду України на міжнародній виставці в Іспанії. Долучитися можуть виробники крупи та борошна, кондитерських виробів, здорових снеків, випічки і безалкогольних напоїв.

– Підприємці області, які пройдуть конкурсний відбір, матимуть нагоду потрапити на одну з найважливіших харчових виставок у світі ALIMENTARIA 2020, – зазначають в обласному департаменті економічного розвитку. – Серед відвідувачів будуть виробники, дистриб’ютори, імпортери, власники роздрібних мереж та супермаркетів, ресторанів, закладів громадського харчування, готелів. Це – гарна нагода налагодити міжнародні ділові контакти. 

Виставка проходитиме 20 – 23 квітня 2020 року в Барселоні.

Реєстрація компаній-учасників триватиме до 11 лютого включно. До складу української делегації потраплять представники 6 компаній-переможців. Їм нададуть робочу площу для презентації продукції та зону для проведення b2b зустрічей.

Ознайомитися з умовами та зареєструватися можна на сайті: https://preview.mailerlite.com/m0r8j5/1338923859629314276/c0c2/.

Проєкт фінансується ЄС в рамках ініціативи EU4Business та реалізується ЄБРР.

Поделиться: