Підприємців області запрошують взяти участь у безкоштовному навчанні

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Підприємців області запрошують взяти участь у безкоштовному навчанні отключены

 ‎

«Думаємо. Вибираємо. Плануємо. Рухаємося». 26-27 лютого у Дніпрі відбудеться дводенне практичне навчання для підприємців-експортерів. Заявки приймають до 18 лютого. Участь – безкоштовна.

– Для підприємців, які тільки починають виходити на зовнішні ринки, участь в Export Bootcamp – гарна можливість дізнатися корисну та цінну інформацію, а також правильно спланувати свою експортну діяльність. У програмі навчання – лекції від експертів, презентації та практичні заняття у групах, – розповіли в управлінні зовнішньоекономічної діяльності ДніпроОДА.

Протягом двох днів учасники проєкту аналізуватимуть, чи готова їхня компанія до експорту. Їх навчатимуть складати бізнес-плани та розробляти комерційні пропозиції. А ще – оцінювати власний продукт, правильно визначати профіль споживача та партнера, обирати ринок та стратегію просування.

Навчання організовує Дніпропетровська торгово-промислова палата за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Щоб взяти участь у відборі, слід заповнити онлайн-заявку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDVSANrhV0C1kJJ2c6zR1_NCHHXf6u0yESUqMGOy4b97yCsA/viewform.

Навчання проходитиме за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, 4.

Деталі – у Facebook (https://www.facebook.com/events/1045544779138181/) або за телефоном: +38 (056) 374-94-12.

Поделиться: