Підприємців області запрошують на онлайн-конференцію з кібербезпеки

4 недели ago Зоря2 Комментарии к записи Підприємців області запрошують на онлайн-конференцію з кібербезпеки отключены

8-9 липня пройде всеукраїнська конференція з кібербезпеки. Долучитися запрошують і компанії Дніпропетровщини. Говоритимуть про незагрозливе онлайн-середовище та безпечність бізнесу в умовах віддаленої роботи.

 -Онлайн-конференцію організовує Торгово-промислова палата України за підтримки РНБО, – розповіли в обласному управлінні зовнішньоекономічної діяльності. – В умовах пандемії багато компаній вимушені були перевести працівників на віддалений режим роботи. Переважна більшість із них вперше стикнулися з проблемою організації безпечного онлайн-простору. На конференції розкажуть, які саме ІТ-технології, сервіси та програми краще використовувати, аби убезпечити компанію від кібератак.

Учасникам онлайн-конференції допоможуть розібратися, як організувати дистанційну роботу співробітників з урахуванням вимог кібербезпеки. Розкажуть і про роботу онлайн-сервісу державних послуг «Дія».

Початок – 8 липня о 15:00. Для участі необхідно зареєструватися: https://online.ciseventsgroup.com/ua/cybersecurity.html.

Поделиться: