Підприємці області можуть приєднатися до Форуму «Україна – Білорусь 2020»

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Підприємці області можуть приєднатися до Форуму «Україна – Білорусь 2020» отключены

Підприємців з Дніпропетровщини запрошують приєднатися до Форуму ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020». Він відбуватиметься 1-2 квітня в Мінську. Про це повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності ОДА.

– Форум має посприяти виходу українського малого та середнього бізнесу на ринки Білорусі. Серед перспективних для співробітництва напрямків – харчова та деревообробна промисловість, транспорт, будівництво, агропромисловий комплекс, ІТ-технології, туризм, – розповіли в управлінні. – На форумі бізнесмени зможуть встановити ділові контакти, знайти партнерів, дізнатися про актуальну ситуацію на білоруських ринках.

У програмі Форуму – ознайомлення з досвідом успішних компаній,  особливостями ведення бізнесу у Білорусі та проходженням митних процедур. Учасники відвідають підприємства та візьмуть участь у В2В переговорах.

Аби приєднатися до Форуму, слід до 5 березня заповнити заявку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfT0qb39UllJizf_Pyd2cnzPNr4PJNvYcZCvLhItmQwxjigvQ/viewform. Більше інформації – за посиланням: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/forum-dilovikh-mozhlivostei-ukrayina-bilorus-2020.

Поїздку організовують Торгово-промислова палата України, Білоруська Торгово-промислова палата та Посольство України в Республіці Білорусь.

Поделиться: