Підприємці області можуть безкоштовно отримати інформацію з платних баз даних

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Підприємці області можуть безкоштовно отримати інформацію з платних баз даних отключены

Підприємці Дніпропетровщини можуть безкоштовно отримати інформацію з платних баз даних. Вона допоможе організувати експорт та знайти ділових партнерів закордоном.

Як подати заявку, розповіли в управлінні зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації.

-Ця пропозиція – для малого та середнього бізнесу регіону. Від компанії можна подати одну заявку – аби якомога більше людей могли отримати необхідну інформацію, – зазначили в управлінні.

На вибір пропонують дві бази даних:

– Kompass – довідник з понад 45 млн підприємств в більш ніж 75 країнах світу. Подати заявку на отримання інформації можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1T1JFaO-_TrehtCtRZxPgGsOUdq31pnFgP0bAFIII22A/viewform?edit_requested=true.

– Best Food Importers – платформа, де виробники та експортери продуктів харчування та напоїв можуть знайти найкращих імпортерів своєї продукції у 115 країнах світу. Подати заявку на отримання інформації можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ceS8H_w19aKpqvIEHFc6BAbsydMtvQFqbMhejBvDoS8/viewform?edit_requested=true.

Нагода безкоштовно скористатися платними базами даних – частина проєкту індивідуальної підтримки малого та середнього бізнесу. Його втілюють Дніпропетровська торгово-промислова палата та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Поделиться: