Переселенців та АТОвців навчать вигравати гранти

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Переселенців та АТОвців навчать вигравати гранти отключены

Для АТОвців, переселенців та їхніх близьких у Дніпрі стартує спеціальний тренінговий курс. Випускники можуть позмагатися за міні-гранти – до 38 тис грн. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО ДніпроОДА.

Курс розрахований на півтора місяця. Це 10 повних днів навчання. Орієнтовний початок – третя декада вересня. Про остаточний старт та місце проведення учасників повідомлять заздалегідь. Усе, що потрібно, заповнити онлайн заявку (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScG62DwNhj3LbqO09pojEj8aC3bQt0zVP1_S1GHNpcr29gihw/viewform)
Учасників познайомлять з напрямками бізнесу, з яких легко «стартувати», розкажуть, як залучити клієнтів, вдало просувати товари чи послуги через Інтернет, вести фінанси та звітність, планувати, готувати бізнес-план.
Випускники зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів. На розвиток бізнесу – до 38 тис грн. Бонус – безкоштовні юридичні консультації та методична підтримка протягом 3-х місяців.
Такий тренінговий курс – частина проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що виконується Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» за підтримки USAID.

Поделиться: