Оголошено конкурс на кращий логотип Обласної молодіжної ради

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Оголошено конкурс на кращий логотип Обласної молодіжної ради отключены

ДніпроОДА та громадська організація «Молодь Дніпра» проводять відкритий конкурс на кращий логотип для Обласної молодіжної ради. Переможця визначать 10 липня за результатами онлайн голосування.

– У грудні була презентована стратегія розвитку регіону на 2020 рік. Один із її пунктів – створення оновленої Обласної молодіжної ради, – повідомив заступник начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Владислав Яцук. – Нині розробляємо положення майбутнього дорадчого органу. Активно співпрацюємо з громадською організацією «Молодь Дніпра». Вона організувала конкурс на кращий логотип Обласної молодіжної ради.

Конкурс – частина проєкту «Молодь Дніпропетровщини приймає рішення». Відбуватиметься він у декілька етапів. Перший – прийом заявок, який триватиме до 21 червня. Трьох фіналістів оргкомітет оголосить 30 червня. З 1 до 10 липня проходитиме онлайн-голосування. За його результатами визначать переможця.

– Запрошуємо долучатися до конкурсу дизайнерів, художників, студентів університетів та коледжів, представників громадських організацій та бізнесу. Загалом, всіх охочих активних мешканців області, – закликала проєктна менеджерка ГО «Молодь Дніпра» Тетяна Дерябкіна. – Учасники мають придумати ідею логотипу. Він повинен бути креативним, сучасним, лаконічним та передавати основну мету організації – розвиток молодіжної культури регіону.

Для участі конкурсантам спершу потрібно заповнити аплікаційну форму: https://docs.google.com/forms/d/1qaE6XhO31_HNsa8rbKEK9IxBmY4L5DWf3LlmZWfE8XI/viewform?edit_requested=true.  Ознайомитися із стилістичними рекомендаціями можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1FLn1tRypOkWrG_vTQSuvrCY1iO9K6jZo.  Далі – втілити ідею логотипу і надіслати на електронну пошту  ГО «Молодь Дніпра»: gomoloddnipra@gmail.com.

У конкурсній роботі мають бути макети логотипа на сувенірній і поліграфічній продукції. Також його кольоровий та чорно-білий варіанти. Зображення має однаково гарно виглядати як у великому, так і зменшеному форматах.  Насамкінець потрібно додати авторське пояснення змісту логотипа.

Поделиться: