Оголошено конкурс на кращий логотип Обласної молодіжної ради

  05.06.2020 19:53   -
Новини

ДніпроОДА та громадська організація «Молодь Дніпра» проводять відкритий конкурс на кращий логотип для Обласної молодіжної ради. Переможця визначать 10 липня за результатами онлайн голосування.

– У грудні була презентована стратегія розвитку регіону на 2020 рік. Один із її пунктів – створення оновленої Обласної молодіжної ради, – повідомив заступник начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Владислав Яцук. – Нині розробляємо положення майбутнього дорадчого органу. Активно співпрацюємо з громадською організацією «Молодь Дніпра». Вона організувала конкурс на кращий логотип Обласної молодіжної ради.

Конкурс – частина проєкту «Молодь Дніпропетровщини приймає рішення». Відбуватиметься він у декілька етапів. Перший – прийом заявок, який триватиме до 21 червня. Трьох фіналістів оргкомітет оголосить 30 червня. З 1 до 10 липня проходитиме онлайн-голосування. За його результатами визначать переможця.

– Запрошуємо долучатися до конкурсу дизайнерів, художників, студентів університетів та коледжів, представників громадських організацій та бізнесу. Загалом, всіх охочих активних мешканців області, – закликала проєктна менеджерка ГО «Молодь Дніпра» Тетяна Дерябкіна. – Учасники мають придумати ідею логотипу. Він повинен бути креативним, сучасним, лаконічним та передавати основну мету організації – розвиток молодіжної культури регіону.

Для участі конкурсантам спершу потрібно заповнити аплікаційну форму: https://docs.google.com/forms/d/1qaE6XhO31_HNsa8rbKEK9IxBmY4L5DWf3LlmZWfE8XI/viewform?edit_requested=true.  Ознайомитися із стилістичними рекомендаціями можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1FLn1tRypOkWrG_vTQSuvrCY1iO9K6jZo.  Далі – втілити ідею логотипу і надіслати на електронну пошту  ГО «Молодь Дніпра»: gomoloddnipra@gmail.com.

У конкурсній роботі мають бути макети логотипа на сувенірній і поліграфічній продукції. Також його кольоровий та чорно-білий варіанти. Зображення має однаково гарно виглядати як у великому, так і зменшеному форматах.  Насамкінець потрібно додати авторське пояснення змісту логотипа.

Поділитись: