На Дніпропетровщині триває відведення землі під будівництво аеропорту

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині триває відведення землі під будівництво аеропорту отключены

ГУ Держгеокадастру у Дніпропетровській області розпочало процес передачі землі держпідприємству «Фінінпро». Це ділянка у 4,7 га, де в майбутньому розгорнеться будівництво аеропорту.  

– Нині в області триває відведення землі під будівництво нового аеропорту. Її має отримати у постійне користування ДП «Фінінпро», яке розпоряджається коштами на злітно-посадкову смугу. ДніпроОДА вже передала держпідприємству 17 ділянок площею 198 га. В процесі – оформлення документів на ще 11 ділянок, якими розпоряджається Дніпровська РДА. Нині до цієї роботи приєднався і Держгеокадастр, – пояснив очільник області Олександр Бондаренко.

Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області надало дозвіл «Фінінпро» на розробку проєкту землеустрою на одну ділянку в 4,7 га.

Тепер держпідприємство обере сертифікованого розробника, який підготує документацію із землеустрою. Її затвердить Держгеокадастр. Після цього «Фінінпро» зможе спрямувати кошти на будівництво на цій території.

Міжнародний аеропорт на Дніпропетровщині збудують на умовах державно-приватного партнерства. Злітно-посадкову смугу довжиною 3200 м, з сучасною навігаційною та світлосигнальною системами, зведуть коштом держави. За новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі відповідає інвестор – українська промислово-фінансова група DCH.

Поделиться: