Область профінансувала покупку 10 квартир для АТОвців з Кривого Рогу

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Область профінансувала покупку 10 квартир для АТОвців з Кривого Рогу отключены

Цьогоріч на Дніпропетровщині обласним коштом закуповують житло для АТОвців.  Вже профінансували покупку перших 10 квартир. Загалом завдяки субвенції власні оселі зможуть придбати близько 70 бійців із Кривого Рогу.

– Цьогоріч в обласному бюджеті передбачили фінансування на придбання 70 квартир для родин АТОвців. Вже перерахували до міського бюджету Кривого Рогу кошти, яких вистачить на покупку перших 10 квартир. Зараз хлопці підбирають собі майбутні оселі. Після оформлення договору купівлі-продажу житло повністю перейде в їхню власність, – зазначили у пресслужбі ДніпроОДА.

Грошові компенсації від області на придбання житла позачергово отримують учасники бойових дій з інвалідністю ІІІ групи. Першочергово – бійці з пораненнями, контузіями або захворюваннями, що настали під час участі в АТО/ООС.

Нині пошуком майбутньої оселі для себе та трирічного синочка Макарчика заклопотаний АТОвець із Кривого Рогу Євген Михайлюк. Він не навтішається гарною новиною. Каже, щомісяця на оренду житла витрачав майже всю пенсію з інвалідності.

– Досі у шоці. Не можу повірити у диво. Кошти вже на рахунку, а мені дали можливість обрати житло на власний смак. Це супер! – сказав Євген Михайлюк.

Поделиться: