Область перейматиме досвід Білорусі з розвитку індустріальних парків

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Область перейматиме досвід Білорусі з розвитку індустріальних парків отключены

Дніпропетровщина перейматиме досвід Білорусі з розвитку індустріальних парків. Зокрема, вивчатиме, які додаткові стимули запропонувати інвесторам – аби заохочувати будівництво підприємств на таких майданчиках.

Про це стало відомо під час зустрічі голови облдержадміністрації Олександра Бондаренка та Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Ігоря Сокола.
Олександр Бондаренко наголосив, що Білорусь – один з ключових торговельно-економічних партнерів Дніпропетровщини. За словами очільника області, є позитивна динаміка, відтак – перспективи подальшого розвитку співробітництва.
– Цьогоріч під час форуму в Житомирі підписали меморандум про співпрацю із Могилівським виконкомом. Зокрема, нас цікавить досвід цього регіону з розвитку індустріального парку. Там вже розмістилися кілька міжнародних компаній, – розповів Олександр Бондаренко. – Наша область також має індустріальний парк – у Павлограді. Корисною буде інформація від білоруських колег про додаткові економічні стимули для підприємств, аби вони охоче будувалися там та створювали додаткові робочі місця.
Дніпропетровська область – стратегічний партнер для Білорусі, наголосив Ігор Сокол.
– Дніпропетровська область серед регіонів України посідає перше місце в торгівлі з Білорусією. Купуємо тут багато продукції металопрокату. Але й ми не сидимо без діла. Зокрема, в області знаходиться підприємство зі збору білоруських тролейбусів, – сказав Ігор Сокол.
Очільник області та Посол обговорили можливі спільні проекти Дніпропетровщини та Білорусі. Зокрема, йшлося про закупку білоруських тролейбусів. А ще – новий напрямок роботи, який може з’явитися на «Южмаші», – збирання білоруських тракторів.

Поделиться: