Обласні театри поїхали на гастролі Дніпропетровщиною

  15.04.2021 15:59   -
Новини

Мешканці понад 20 громад та міст Дніпропетровщини зможуть насолодитися театральним мистецтвом. Для них протягом трьох місяців творчі «велетні» області даватимуть вистави.

Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

-Ідея відвідин обласними театрами міст та сіл Дніпропетровщини – не нова. Але цього року вона набула більшого масштабу. У квітні, травні та червні шість творчих колективів дадуть майже 30 вистав, – наголосила Ольга Горб.

Підготували як класичні постанови, так і модернові театральні знахідки. На місцевих чекають джаз-концерти, музичні шоу, хореографічні програми. Не забули і про маленьких відвідувачів. Для них –  дитячі вистави.

У мистецькій ініціативі беруть участь артисти обласної філармонії, театрів імені Шевченка, опери і балету, драми та комедії. Долучилися молодіжний театр і ансамбль «Славутич».

-Місцеві завжди тепло нас приймають. Яскраві емоції та віддачу відчуваємо на кожній виставі. Деякі маленькі глядачі ніколи не бачили лялькового театру. Виправляємо це, – розповів заступник директора Дніпропетровського молодіжного театру Михайло Морозов. 

Придбати білети можна у сільрадах, місцевих будинках культури або театрах.

Поділитись: