Німеччина допомогла обладнати чотири медзаклади області

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Німеччина допомогла обладнати чотири медзаклади області отключены

За підтримки Уряду Німеччини та німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ чотири медзаклади області отримали нове устаткування.

 

На 4,5 млн грн закупили інструменти, меблі, спортивне обладнання, засоби медичного догляду. Загалом – понад 600 одиниць, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Нову якість медичного обслуговування вже відчувають підопічні Панасівського геріатричного пансіонату. До закладу, що в Новомосковському районі, передали обладнання майже на 1,5 млн грн.
Зокрема, функціональні ліжка з матрацами забезпечують пацієнтам комфортне перебування, а лікарям значно полегшують догляд за хворими. Нові інгалятори дозволяють лікам швидко проникати вглиб організму. Апарати для стимуляції м’язів і нервів прискорюють кровотік до різних ділянок тіла.
За словами медиків, стануть у нагоді електротренажери для рук і ніг, кисневі концентратори, підйомники для пацієнтів, гігієнічні покривала. Серед іншого надійшло й обладнання для тренажерного залу.
– У нашому закладі щорічно обслуговуються понад 200 пацієнтів. Більше половини – прикуті до ліжка. Кожен з них, як і лікар, бажає одного – найшвидшого одужання. Цьому сприятиме нове обладнання. Завдяки йому медична терапія буде ефективнішою, – запевнив директор геріатричного пансіонату Сергій Земляний.
Крім того, новітнє обладнання отримали обласна фізіотерапевтична лікарня «Солоний лиман», медцентр медико-соціальної реабілітації дітей Нікополя та дитячий психоневрологічний санаторій №4 Дніпра.
– GIZ – надійний партнер ДніпроОДА. Серед пріоритетних напрямків співпраці – медична, соціальна, екологічна, освітня сфери. Торік німецька компанія допомогла реалізувала проектів майже на 10 мільйонів гривень, – зауважив радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.
Німеччина збирається й надалі активно співпрацювати із Дніпропетровською областю, – в цьому запевнив директор одного з проектів GIZ Майк Маттес. Особливу увагу приділяють тим територіям, які прийняли найбільше переселенців з Донбасу і Криму.
Оснащення медзакладів регіону відбувається за проектами GIZ «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості переселенців» і «Психологічна підтримка та робота з конфліктами». Крім Дніпропетровщини, вони реалізуються в Запорізькій та Харківській областях. У сусідніх регіонах обладнали 18 медзакладів.

Поделиться: