Наша область прийме перший Всеукраїнський Конгрес старост громад

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Наша область прийме перший Всеукраїнський Конгрес старост громад отключены

На Дніпропетровщині пройде перший Конгрес старост громад України. Протягом двох днів учасники презентуватимуть кращі практики роботи, вивчатимуть міжнародний досвід та обговорюватимуть можливості розвитку громад.

Наша область обрана для проведення незвичайного заходу невипадково, адже на Дніпропетровщині вже 60 громад – найбільше в Україні. Вони встигли втілили безліч важливих проектів – від будівництва садочків до відкриття Центрів безпеки. Найкращими практиками ділитимуться на Всеукраїнському Конгресі старост громад. Загалом до зустрічі приєднаються понад 100 старост зі всієї країни, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Конгрес триватиме два дні. Перший – теоретичний. Його присвятять дискусії про роль старости в соціально-економічному розвитку громад. Досвідом поділяться й закордонні колеги, зокрема, із Польщі. Другий день – практичний. Учасники Конгресу відвідають найуспішніші старостинські округи Дніпропетровщини.
– На Конгрес очікуємо по 5 старост із кожної області України. Приїдуть справжні лідери, новатори, які не скаржаться та не чекають змін, а самі змінюють життя. Вони вже мають успішний досвід розвитку старостинських округів та готові ним поділитися, – зазначила директор Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.
Конгрес старост громад запланований на травень 2018 року.

Поделиться: