На трасах області вже три тижні зважують фури й штрафують порушників

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи На трасах області вже три тижні зважують фури й штрафують порушників отключены

За три тижні на нових габаритно-вагових майданчиках на в’їздах до Дніпра перевірили більше тисячі фур. Кожна десята з них була перевантажена. Порушникам виписали штраф. За інформацією прес-служби ДніпроОДА, так дороги області зберігають від руйнації.

Нові вагові комплекси – на трасах Дніпро-Решетилівка і Дніпро-Кривий Ріг. Там працюють представники «Укртрансбезпеки» й Національної патрульної поліції.
– Маємо пересувну лабораторію, обладнану комп’ютером і електронними вагами. Фура заїжджає на ваги – пристрій передає дані за допомогою Wi-Fi. Водій отримує талон, в якому вказана вага транспортного засобу. Якщо нормативні показники перевищені – виписуємо штраф, – сказав старший інспектор головного управління «Укртрансбезпеки» у Дніпропетровській області Олександр Маценко.
За три тижні роботи вагових майданчиків перевізникам та водіям виписали штраф на суму понад 530 тисяч гривень.
– Вперше проходжу таку перевірку у Дніпропетровській області. Перевантаження не маю. Їжджу часто, в тому числі й за кордон. Добре, звісно, що обладнали вагові майданчики. Це необхідність, аби вберегти дороги, – сказав водій Юрій.
Ваговий комплекс незабаром почне роботу і на трасі Дніпро-Запоріжжя. Ще один такий майданчик будують на Донецькій трасі.

Поделиться: