На транспортній розв’язці траси Дніпро-Решетилівка завершили укладати асфальт

  14.05.2021 15:14   -
Новини

На Решетилівській трасі Н-31 завершують будівництво двох транспортних розв’язок. У Петриківській громаді на шляхопроводі вже уклали асфальт.

«В регіоні будують «з нуля» трасу європейського рівня, що поєднає Дніпро зі столицею України якісним автошляхом. Задля безпеки руху зводять дворівневі розв’язки. Одна з них – вже на фініші», – повідомили у прес-службі ДніпроОДА.

Дорожники завершують роботи на розв’язці у Петриківській громаді. Проклали два шари гідроізоляції. Зверху влаштували асфальтове покриття. Залишилося нанести розмітку.

«Побудували дворівненву розв’язку на перетині траси Н-31 із місцевою автодорогою Петриківка-Шульгівка. Все – аби розділити два потоки машин, – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев. – Ще один шляхопровід зводимо разом із мостом через канал Дніпро-Донбас. Там роботи також на фініші».

В області вже звели 28,6 км нової автомагістралі. Залишається добудувати ще 29,5 км. Дорога проходитиме від села Лобойківка до межі Дніпропетровської та Полтавської областей.

Поділитись: