На Слобожанському проспекті Дніпра нанесли дорожню розмітку холодним пластиком

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи На Слобожанському проспекті Дніпра нанесли дорожню розмітку холодним пластиком отключены

У Дніпрі комунальники продовжують наносити сучасну дорожню розмітку холодним пластиком. Вона значно стійкіша, ніж фарба. Строк експлуатації полімерної розмітки – три роки, тоді як традиційної – шість місяців. Окрім того, холодний пластик підсвічується у нічний час.

Загалом у Дніпрі таку розмітку почали застосовувати ще з 2016-го. За 2016-2018 роки її нанесли на дорожніх лініях завдовжки у 200 км, а також на двадцяти пішохідних переходах та на такій же кількості дорожніх знаків.
Нещодавно розмітку холодним пластиком нанесли і на Слобожанському проспекті, від вул. Калинової до вул. Тепличної. До цього такі ж роботи були виконані на перехресті Запорізького шосе та вул. Аеропортівської. Загалом це дорожні лінії протяжністю близько 30 км.
– У полімерну дорожню розмітку, власне як і у традиційну фарбу, додаються скляні кульки. Це дозволяє їй світитися вночі, тобто водіям її добре видно. Дорожню розмітку саме холодним пластиком наносимо на тих вулицях, де укладений новий асфальт, – розповів виконувач обов’язків директора комунального підприємства “Дніпродорсервіс” Дмитро Герасимов.
Дніпрянин Ігор Река часто їздить на машині по проспекту Слобожанському, він позитивно ставиться до нанесення полімерної дорожньої розмітки.
– Уже встиг відчути різницю між розміткою фарбою і холодним пластиком. Завдяки полімерній розмітці краще видно дорожні смуги. Для водіїв це дуже важливо, – додав чоловік.

Поделиться: