На пробне ЗНО зареєструвалися майже 15,5 тисяч абітурієнтів області

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи На пробне ЗНО зареєструвалися майже 15,5 тисяч абітурієнтів області отключены

Дніпропетровщина – серед областей-лідерів за кількістю зареєстрованих на пробне ЗНО-2018. Участь у добровільному тестуванні візьмуть майже 15,5 тисяч абітурієнтів регіону, найбільше – з української мови й літератури.

Як повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА, інформацію про місце та час проходження пробного ЗНО розмістять до 1 березня на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. При собі потрібно мати документ, що посвідчує особу, та запрошення.
24 березня пройде пробне тестування з української мови і літератури, 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. У день пробного ЗНО кожен зареєстрований складе тест лише з одного предмета.
Оголошення результатів з української мови і літератури – 30 березня, з інших предметів – 6 квітня. Дізнатися підсумки пробного ЗНО можна буде й за допомогою онлайн-сервісу. Процедура визначення результатів докладно описана в інформаційному бюлетені, який учасники отримають після пробного екзамену.
Додаткова інформація – тут або за телефоном (056) 790-24-99.
Загалом в Україні на пробне ЗНО-2018 зареєструвалися майже 171 тис. абітурієнтів.
Нагадаємо, пробне ЗНО – це добровільне тестування, яке дає можливість ознайомитися з процедурою проведення незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита. Результати пробного ЗНО не використовуються під час конкурсного відбору до вишів.

Поделиться: